DanışmanlıkBana iş BulDanışmanlık
Almanya'da Doktorluk İçin İlk adım
Almanya'da Doktorluk için ilk adımı atmak istiyorsanız hemen sizin için en uygun danışmanlık paketini seçin ve denklik sürecinizi beraber planlayalım. 

ALMANYA'DA DOKTOR OLMAK

Danışmanlık
Artık Almanya'da Bir Doktor'a ulaşmak çok kolay. Hemen aşağıdan randevu alıp Almanya'da Doktorluk ile ilgili sorularınızı Almanya'da Bir Doktor'a sorabilirsiniz. Tamamen size özel olan 40 dakikalık görüntülü danışmanlık seansı sayesinde en güncel bilgilere anında ulaşabilir, kişisel yol haritanızı çizmeye başlayabilirsiniz.

Premium

Danışmanlık

Almanya'da Doktorluk yapmak istiyorsunuz ve tüm süreci Almanya'da Bir Doktor ile beraber mi yönetmek istiyorsunuz? O zaman Premium Danışmanlık tam size göre.

Süreciniz tamamlanana kadar sınırsız danışmanlık seansına ek olarak, kişiye özel yol haritası, CV ve Motivasyon mektubu düzeltme, kişiye özel iş başvurusu, iş görüşmesine hazırlık, denklik başvuru dosyası hazırlama ve gönderme gibi sizi başarıya en hızlı şekilde götürecek tüm hizmetlerimiz tek bir paket içerisinde sizlerle.

Hemen iletişim bilgilerinizi ve gün içerisinde size en rahat ulaşabileceğimiz saatleri bizimle paylaşın ve en kısa sürede size ulaşmamızı bekleyin.
Premium Danışmanlık

Danışmanlık hakkında sorulan Sorular

Premium Danışmanlık Nedir?

Premium Danışmanlık siz kıymetli meslektaşlarımızın Almanya’da kariyerlerine devam etmesi için gerekli olan denkliğin; daha hızlı ve sizler için daha az yorucu olacak şekilde alınması amacıyla verdiğimiz geniş kapsamlı Danışmanlık hizmetimizdir.

Bu hizmete; kişiye özel yol haritası, CV ve Motivasyon mektubu düzeltme, kişiye özel iş başvurusu, iş görüşmesine hazırlık, denklik başvuru dosyası hazırlama ve gerektiğinde vekalet verebilme gibi sizi başarıya ulaştıracak tüm hizmetlerimiz dahildir.


Neden Danışmanlık Hizmeti Almalıyım?

Doğru ve güvenilir kişilerden alınan danışmanlık hizmeti siz kıymetli meslektaşlarımızın Almanya’ya geçiş sürecinde hem zaman kazandıracak hem de üzerinizden sürecin psikolojik yükünü alacaktır.

%100 Denklik Alma Garantisi Veriyor musunuz?

Almanya’da Doktorluk Denkliği yetkili makamlar tarafından her hekimin ayrı değerlendirilmesi ile verildiği için ve bu süreçte başarıyla geçilmesi gereken sınavlar olduğu için maalesef böyle bir garanti veremiyoruz, verenleri de şaşkınlıkla izliyoruz.

Danışmanlık Hizmetinin Bağlayıcılığı Var mı?

Danışmanlık Hizmetlerimiz siz kıymetli meslektaşlarımızın arzuladığı ve hayal ettiği hayata en hızlı ve kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Dolayısıyla hiç bir bağlayıcılığı yoktur. Kendiniz iş bulduğunuzda vb. durumlarda süreciniz ona göre tekrar düzenlenecektir. Hizmetlerimiz tamamen sizler içindir.

Danışmanlık Seansı Nedir?

Danışmanlık seansı denklik süreçlerini kendileri yönetmek isteyen ancak zaman zaman soruları olan kıymetli meslektaşlarımızın sorularını sorabileceği 40 dakikalık danışmanlık hizmetidir.

Danışmanlık Hizmeti Almadan Denklik Alamaz mıyım?

Tabi ki danışmanlık hizmeti almadan da denklik alabilirsiniz. Ancak yapılan basit hataların süreci uzatabileceğini ve sizleri yorabileceğini unutmayınız.

Kimler Hangi Danışmanlık Paketini Almalı?

Almanya’da Doktorluk macerasının başında olan ve süreçlerini yalnız yürütmek istemeyen tüm meslektaşlarımıza, bu süreçte en doğru ve güvenilir bilgileri almaları için Premium Danışmanlık Hizmetini öneriyoruz.

Sürece zaten hakim olan lakin bazı detaylarda takılan meslektaşlarımız ise Danışmanlık Seansı ile sorularının yanıtlarına hızlıca ulaşabilirler.

Neden Almanya’da Bir Doktor’dan Danışmanlık Hizmeti Almalıyız?

'Bu hayattaki en büyük şansım bana dürüstlüğü ve doğruluğu küçük yaşta aşılayan ailem olmuştur.’

Dürüstlüğü ve dolayısıyla güvenilirliği en tepeye yerleştirdiğimiz hizmet hayatımızda sizlere en dürüst ve güvenilir şekilde hizmet vereceğimizi garanti ediyoruz.
crossmenu